Facebook
studio reklamy meritum

Banery

Nasze banery mogą mieć dowolny wymiar zamówiony przez klienta, oferujemy banery powlekane i laminowane. Dziurkujemy je co 25 lub 50 cm - według zamówienia. Możemy wydrukować też X-Banery - są to pionowe, mniejsze banery na stelażu w kształcie litery X - skąd bierze się ich nazwa.

Co to jest baner reklamowy i jaki projekt wybrać?

Banery reklamowe są popularnym i atrakcyjnym środkiem przekazu dzięki ich niewielkim kosztom i widoczności. Projektując baner warto jednak pamiętać, że widoczność nie jest tożsama z jaskrawymi kolorami czy pstrokatym projektem. Dobrze zaprojektowany baner powinien rzucać się w oczy, ale sprawiać pozytywne wrażenie, być czytelny i jednoznacznie kojarzący się z marką lub branżą ogólnie. Dobrym pomysłem może być utrzymanie go w stylistyce naszego loga lub nawiązanie do wizerunku całej kampanii reklamowej.

Czy opłaca się zamawiać banery?

Niebywałą zaletą banneru jako nośnika reklamy jest jego jakość i trwałość – druk jest odporny na wszelkie niepożądane warunki atmosferyczne – czy to wilgoć i intensywne opady deszczu, czy palące letnie słońce lub mróz, czy wszystko naraz – takiej formie niestraszne są też szybko zmieniające się temperatury - są więc trafioną inwestycją na wiele miesięcy widocznej i trwałej reklamy.

 

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami:

tel: 579 931 759,

email: kontakt@studiomeritum.pl,

siedziba: ul. 1 Maja 4a, Tarnobrzeg.