Facebook
studio reklamy meritum

Gadżety reklamowe

W naszej ofercie znajdziecie nie szeroki wybór gadżetów reklamowych. Możemy przygotować specjalnie zaprojektowane i zadrukowane: notesy, podkładki na biurko, torby, kubki, smycze na klucze, breloki, długopisy. Macie pomysł na inny gadżet? Zapraszamy do kontaktu.

Warto postawić na gadżety, które okażą się przydatne!

Wśród wszelkich materiałów reklamowych, te o praktycznym charakterze, są najbardziej doceniane. Wręczając klientowi lub kontrahentowi wizytówkę w postaci np. długopisu, mamy pewność, że nie trafi od razu do kosza – wręcz przeciwnie, będzie używana dość aktywnie w najbliższych tygodniach, obracana często w palcach, zawsze w zasięgu ręki i wzroku.

Jaki gadżet reklamowy wybrać?

Odpowiednią formę mogą mieć notesy, pen-drive’y, smycze na klucze, breloki, płócienne torby czy kubki. Takie gadżety sprawdzą się jako upominki, nagrody w konkursach, można je rozdawać podczas targów, spotkań biznesowych albo jako gratis do zakupów. Praktyczne materiały reklamowe budują pozytywny wizerunek firmy i w nienachalny sposób promują markę, przypominając o niej z każdym łykiem porannej kawy z firmowego kubka.

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami:

tel: 579 931 759,

email: kontakt@studiomeritum.pl,

siedziba: ul. 1 Maja 4a, Tarnobrzeg.