Facebook
studio reklamy meritum

Kampanie reklamowe

Szukasz nowych klientów? Chcesz poszerzyć zakres działalności? Chcesz wejść na nowy rynek? Musisz mieć plan! Mówiąc wprost - musisz zaplanować kampanię reklamową. Musisz zdecydować do kogo chcesz trafić, wybrać kanały komunikacji, przemyśleć przekaz, który będziesz serwować za ich pośrednictwem, określić budżet, cele, itd, itp. Skomplikowane? Zrobimy to za Ciebie!

Czego oczekiwać po kampani reklamowej? 

Efekty dobrej kampanii reklamowej to nie tylko zwiększenie zysków ze sprzedaży, chociaż nie ukrywamy, że jest to najbardziej pożądany punkt. Ale to też budowanie wizerunku i rozpoznawalności marki, zaufania i pozytywnych skojarzeń. Ile drażniących, nietrafionych reklam zniechęciło nas nie tylko do samego promowanego produktu, ale i do całej marki? Zapewne każdy ma w głowie chociaż jeden taki przypadek.

Jak wygląda kampania reklamowa?

Prowadzenie kampanii reklamowej to szeroko zakrojone działania, mające na celu promowanie marki, wprowadzenie nowych produktów, lub przypomnienie tych, które wcześniej nie cieszyły się większym zainteresowaniem klientów. To przygotowanie całościowego scenariusza planowanych działań, ale i każdego elementu z osobna – działalności w social mediach i mediach tradycyjnych, przygotowanie drobnych i większych materiałów marketingowych, zaplanowanie kontaktu z potencjalnymi zainteresowanymi. Podstawą efektywnych działań zawsze będzie przygotowanie przemyślanej strategii, skierowanej do odpowiednich grup, w odpowiedni sposób.

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami:

tel: 579 931 759,

email: kontakt@studiomeritum.pl,

siedziba: ul. 1 Maja 4a, Tarnobrzeg.