Facebook
studio reklamy meritum

Katalogi

W naszej ofercie znajedziecie zarówno katalogi szyte (wykonywane już od 8 stron), jak i klejone (od 52 stron). Zajmujemy się nie tylko drukiem, ale także projektoaniem i korektą tekstów. Katalogi wykonujemy w standardowychrozmiarach - A4, A5, A6 czy B5, a także bardziej nietypowych - DL, 1220 x 120 mm, 235 x 312 mm i 210 x 210 mm.

 

Dlaczego warto mieć katalog produktów?

Katalogi mogą mieć różne rodzaje, ale niezaprzeczalnie są wygodnym i najbardziej szczegółowym materiałem reklamowym dostępnym na rynku. Forma książeczki z naszą ofertą to dobre rozwiązanie dla każdej firmy oferującej bogate spektrum usług lub produktów – katalogi wypełnione informacjami pozwalają wyjść nam naprzeciw klientom dociekliwym albo niezdecydowanym, dając im podstawę do skorzystania z naszej oferty. Dlaczego? Ogromną zaletą jest nieskrępowana przestrzeń, którą możemy wykorzystać w dowolny sposób – na stronach naszego katalogu zmieszczą się i grafiki, i tekst. A jeśli skończy nam się miejsce – mamy kolejną stronę (i kolejną, i kolejną…). Pozwala to na szczegółowe zapoznanie się z tym, co mamy do zaoferowania, porównanie dostępnych opcji, a nawet podjęcie decyzji, bez konieczności konsultacji z przedstawicielem naszej marki.

Jakie katalogi wybrać?

Jeśli już zdecydujemy się na taką formę prezentacji, możemy dokonać wyboru jak będzie wyglądał nasz katalog – wybór papieru (na przykład grubszy czy błyszczący będzie się prezentował bardziej elegancko od matowego o niskiej gramaturze), kolorystyki, i w końcu formy – katalogi szyte będą bardziej wytrzymałe w przypadku intensywnego i częstego wertowania, za to klejone nadadzą naszemu katalogowi elegancką formę książeczki. Jeśli za to chcemy połączyć estetykę z trwałością, rozwiązaniem będę oryginalne katalogi spiralowe.

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami:

tel: 579 931 759,

email: kontakt@studiomeritum.pl,

siedziba: ul. 1 Maja 4a, Tarnobrzeg.