Facebook
studio reklamy meritum

O NAS

Witamy w Studiu Reklamy Meritum. Dzięki nam Twoja marka może osiągnąć więcej. Naszą siłą jest umiejętność tworzenia zarówno pojedynczych reklam, jak i całych kampanii, które nie tylko przyciągają uwagę, ale również generują realne zyski. Swoim klientom proponujemy szyte na miarę rozwiązania, osadzone w strategii firmy i zgodne z panującymi trendami. Zrealizujemy każdy projekt, którego celem jest wsparcie działania Twojego biznesu.

Reklama to bardzo szerokie zagadnienie, dlatego zakres naszej działalności również taki jest. Pomagamy firmom i organizacjom w graficznej identyfikacji. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na etapie planowania i realizacji projektu. Oferujemy wsparcie w obszarze szeroko pojętego marketingu oraz druk materiałów promocyjnych – zaczynając od pomysłu, czyli projektu, a kończąc na jego wykonaniu i dostarczeniu klientowi gotowego produktu.

Pod szyldem Meritum działamy od niedawna, ale w branży wydawniczej i reklamowej istniejemy od blisko 40 lat. I – mówiąc nieskromnie – naprawdę znamy się na tej robocie. Jako wydawca „Tygodnika Nadwiślańskiego” i portalu internetowego tyna.info.pl zrealizowaliśmy mnóstwo projektów – począwszy od materiałów promocyjnych, takich jak artykuły sponsorowane, ulotki, foldery, plakaty, afisze, druki wielkoformatowe, poprzez przygotowywanie od podstaw tematycznych informatorów, kończąc na wszelkiego rodzaju reklamach graficznych, zarówno prasowych, jak i przystosowanych do zamieszczenia na portalu internetowym. Zespół Meritum tworzą doświadczeni redaktorzy i graficy, fachowcy od przekazu, którzy uwielbiają bawić się słowem i obrazem. Potrafimy przemawiać do wyobraźni, zdobywać zainteresowanie odbiorcy i trafiać w sedno, bo robimy to… od zawsze. Dzięki nam Twoja marka lub produkt otrzyma takie opakowanie, takie pudełko, przed którego otwarciem nikt się nie powstrzyma.