Facebook
studio reklamy meritum

Wizytówki

Jeśli szukacie wyjątkowych wizytówek, to dobrze trafiliście! Wykonami dla Was klasyczne prostokątne wizytówki, ale także kwadratowa i stylizowane na podłużne metki. Zaokrąglone boki? Żaden problem! Chcecie, żeby robiły mocne wrażenie? Mogą być złocone, srebrzone lub pokryte lakierem UV. Macie inny pomysł? Zrealizujemy go!

Dlaczego musisz mieć wizytówki?

Wizytówki są jak "mała czarna". Panie z pewnością doskonale wiedzą co mamy na myśli. Są ponadczasowe. Nie wychodzą z mody. Wśród materiałów marketingowych są obowiązkowym klasykiem.

Wizytówka jest pierwszą rzeczą, po którą sięgamy przy osobistym kontakcie z partnerami biznesowymi, licząc na to, że nasza współpraca będzie się rozwijać. I pierwszą, której brak może wprawić nas w zakłopotanie, jeśli dostaniemy ją od potencjalnego kontrahenta i nie będziemy mogli się zrewanżować.

Jakie wizytówki wybrać?

Warto więc zadbać o to, aby nasze wizytówki były dobrze zaprojektowane: czytelne, eleganckie, pasujące swoim wyglądem do branży, którą reprezentujemy. Być może wykonane w niebanalnym kształcie, na ozdobnym papierze, posrebrzane lub pozłacane... Możliwości jest wiele.  Ale jedno jest pewne... Musicie je mieć! 

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami:

tel: 579 931 759,

email: kontakt@studiomeritum.pl,

siedziba: ul. 1 Maja 4a, Tarnobrzeg.