Facebook
studio reklamy meritum

Roll-upy

Produkujemy roll-upy o standardowym wymiarze 85 x 200 cm i szersze (np. 100 x 200 cm.) Roll-upy drukujemy na specjalnej, elastycznej folii, odpornej na zadrapania i wilgoć. Zwija się je do lekkiej kasetki, umożliwiającej łatwy transport.

Wielkoformatowa ale poręczna reklama? To roll-up!

Promowanie marki to nie tylko reklamy i materiały promocyjne, trafiające w ręce potencjalnych klientów, ale też nasza obecność na różnego rodzaju targach, szkoleniach czy innych imprezach branżowych. Tego typu eventy wymagają często mobilności i cechują się dość ograniczonym polem manewru jeśli chodzi o zagospodarowanie przestrzeni. Logistyka też nie zawsze pozwoli na zabranie ze sobą wszystkich elementów budujących rozpoznawalność, dlatego warto skupić się na tych esencjonalnych i kompaktowych. Ale ulotki czy wizytówki to dość mało, a banery czy plakaty – dużo. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może okazać się roll-up. Dobrze zaprojektowany, atrakcyjny graficznie, może być wzbogaceniem i dekoracją naszej przestrzeni, ale jego forma też idealnie sprawdza się w transporcie – czy to podczas dnia spędzonego w aucie, czy schowany w torbie podczas spaceru na drugi koniec ulicy.

Roll-up to narzędzie idealne pod tym względem – jednocześnie kompaktowe, po rozwinięciu – dalej nie dominujące, ale widoczne i zachęcające nowoczesną formą.

 

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami:

tel: 579 931 759,

email: kontakt@studiomeritum.pl,

siedziba: ul. 1 Maja 4a, Tarnobrzeg.