Facebook
studio reklamy meritum

Social media

Jak skutecznie prowadzić swoje media społecznościowe?

Prowadzenie firmowego profilu potrafi być czasochłonne. Planowanie i przygotowanie treści, grafik, interakcje z klientami i bycie na bieżąco z trendami – na pierwszy rzut oka nie wydaje się to być wiedzą tajemną, przynajmniej nie dla kogoś, kto na co dzień prowadzi swój osobisty profil. Niestety, prowadząc własną działalność, obsługa mediów społecznościowych staje się kolejnym obowiązkiem, a nie relaksującą odskocznią.

Gdy zarządzamy własną marką wiele rzeczy spada nam na głowę, a obsługę „fejsa” potrafimy traktować po macoszemu, więc nasze treści, nawet jeśli trafiają tam gdzie chcemy, niekoniecznie mają oczekiwany przez nas odzew. Samo założenie firmowego profilu i wrzucanie raz na jakiś czas treści ma niską skuteczność. Dlaczego tak się dzieje? Według badań, statystycznie Polacy spędzają w mediach społecznościowych dwie godziny dziennie – to na tyle długo, by przesycić się nadmiarem informacji i z automatu filtrować je tak, by te nie budzące zainteresowania zostały pomijane.

I tu wkraczamy my! Dlaczego warto zlecić zarządzanie swoimi social mediami specjalistom?

Przede wszystkim dla zyskania czasu i profesjonalnej obsługi Twoich kanałów. Gdy my dbamy o wizerunek marki w internecie, tworząc treści, które nie tylko trafią do Twoich odbiorców, ale i skupią na sobie ich uwagę, Ty robisz to w „realu”. Pokazanie swojej działalności w sieci to w obecnych czasach podstawa budowania pozytywnego wizerunku marki. Jak to mówią, czego nie ma w internecie, to nie istnieje. A jeśli już jest, warto zaangażować się na tyle, by nasz „kontent” nie przebiegł bez echa.

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami:

tel: 579 931 759,

email: kontakt@studiomeritum.pl,

siedziba: ul. 1 Maja 4a, Tarnobrzeg.