Facebook
studio reklamy meritum

Zadbamy o Twoje social media!

Jeśli Twojej firmy nie ma na Facebooku to dla wielu po prostu nie istnieje! Jeśli tam jest, ale jej strona wygląda na zaniedbaną, jest rzadko aktualizowana, a treści są mało atrakcje, to dla wielu nie jesteś partnerem godnym zaufania.

Myślisz, że przesadzamy? To zastanów się, albo po prostu użyj wyszukiwarki Facebooka i sprawdź, ile ze znanych marek, uważanych za synonim jakości, nowoczesności, profesjonalizmu nie dba o swoje social media. Odpowiedź jest jednoznaczna - żadna nie zaniedbuje tego kanału komunikacji z klientem. Co więcej - większość bardzo o niego dba.

Ty też musisz zacząć to robić! Nie "powinieneś". Musisz!

W tym miejscu w Twoim życiu, w Twoim biznesie, możemy pojawić się my. Jeśli nam zaufasz – pomożemy Ci zaistnieć w internecie. Zadbamy o Twoje social media i zmienimy wizerunek Twojej firmy w wirtualnym świecie. Czyli tam, gdzie z dnia na dzień zawieranych jest coraz więcej umów i wykonywanych jest coraz więcej transakcji zakupowych.

W naszym zespole mamy fotografów, grafików, copywriterów. Ale przede wszystkim specjalistów od social media, którzy stale się doskonalą, śledzą trendy i w swojej pracy podążają za nimi. Oni wszyscy mogą od teraz pracować także dla Ciebie. 

Jeśli brakuje Ci pomysłów lub po prostu nie masz czasu, aby zajmować się swoim fanpage'em na Facebooku, to napisz do nas lub zadzwoń.

  •  Założymy i poprowadzimy Twój fanpage lub przejmiemy i będziemy administrować już istniejącym.
  •  Profesjonalnie zajmiemy się Twoją obecnością w mediach społecznościowych i pomożemy Ci dotrzeć do nowych klientów.
  •  Dobierzemy strategię działania odpowiednią dla Twojej branży i otoczenia, w który działasz.

Pomożemy Ci zaistnieć w świecie social mediów i zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy!